Horari de visites. Curs 2017 – 2018

Representant de la Fundació

Úrsula Jové Batalla                                                           dimecres de 16:00 a 17:00

 

Directora Pedagògica

Imma Abad Nebot                                                              dijous de 11:30 a 12:30

 

Sotsdirectora

Ester Vidal González                                                        divendres de 15:00 a 16:00

Cap d’Estudis d’Educació Infantil i Primària

David Tudela Meléndez                                                   dimarts de 10:00 a 11:00

Cap d’Estudis d’ESO

Laia Bernadell Maurí                                                        dijous de 8:00 a 9:00

 

Administració

Rosa M. Plana Gené                                                         matins de 12:00 a 13:00   tardes de 17:00 a 18:00

Tutors/tutores Educació Infantil

P-1                             M. Lluïsa Boada Fusté                   dimarts de 17:00 a 18:00

P-2 A                         Laura Gondolbeu Murgadas      dimecres de 17:00 a 18:00

P-2 B                         Marta Quevedo                             dimarts de 11:30 a 12:30

P-3 A                         Rosa M. Ricart Ventura              dimecres de 12:00 a 13:00

P-3 B                         Anna Albiol Miquel                     dijous de 16:00 a 17:00

P-4 A                         Roser Murtró Artigal                  dimecres de 15:00 a 16:00

P-4 B                         Elisabeth Sala Bernabé              dimecres de 16:00 a 17:00

P-5 A                         M. Jesús de Pedro González     dilluns de 16:00 a 17:00

P-5 B                         Gemma Mallafré Canals            dimarts de 9:00 a 10:00

Coordinadora:         Montse Martínez Esteve           dijous de 12:00 a 13:00

 

Altres professors/es Educació Infantil

Natàlia València Martorell divendres de 11:00 a 12:00

Tutors/tutores Educació Primària

Cicle Inicial

1r A                           Francina Bergadà Racionero      divendres de 09:00 a 10:00

1r B                           Montserrat Cortell Guillemat     dijous de 16:00 a 17:00

2n A                         Marta Gallego Compte                 dilluns de 10:00 a 11:00

2n B                         Gemma Boronat Boy                    dijous de 12:00 a 13:00

Coordinadora:       Montserrat Cortell Guillemat     dijous de 16:00 a 17:00

Cicle Mitjà

3r A                          Laia Barceló Figueras                   dijous de 10:00 a 11:00

3r B                          Elisabet Marsal Pié                       divendres de 09:00 a 10:00

4t A                          Anna Mestieri Farré                     dimarts de 10:00 a 11:00

4t B                          Montserrat Sans Muñoz              divendres d’11:00 a 12:00

Coordinadora:       Anna Mestieri Farré                     dimarts de 10:00 a 11:00

 

Cicle Superior

5è A                          Montserrat Compte Jové            dimecres de 12:00 a 13:00

5è B                          M. Candela Bordas Pascual        dilluns de 12:00 a 13:00

6è A                          Montse Borrull Ávila                   dilluns de 12:00 a 13:00

6è B                          Xavier Mestieri Farré                  dimarts de 12:00 a 13:00

Coordinadora:        Montserrat Compte Jové           dijous de 12:00 a 13:00

 

Altres professors/es d’Educació Primària

M. Àngels Rius Masalles                  dijous de 10:00 a 11:00

Maria de la Cruz Cahuet Robles     dilluns de 16:00 a 17:00

Estel Masip Miquel                           dimecres de 10:00 a 11:00

Alejandro Moreno de las Heras     dimecres de 16:00 a 17:00

Natàlia Pérez Garcia                         divendres de 10:00 a 11:00

Emma Valls Aluja                              dimecres de 10:30 a 11:00

 

Tutors/tutores Educació Secundària Obligatòria

1r A      Xavier Masip                            dijous de 15:00 a 16:00

1r B      Ester Abril Font                        dilluns d’ 11:30 a 12:30

2n A    Núria Mitjans                            divendres d’ 11:30 a 12:30

2n B    Josep Manel Albiol Miquel    dilluns d’ 11:30 a 12:30

3r A    Albert Bigorra Sugrañes          dimarts d’ 11:30 a 12:30

3r B    Glòria Murgadas Claraco        divendres de 12:30 a 13:30

4t A    Montserrat Plassa Cartañà     dimarts de 12:30 a 13:30

4t B     Belén Delgado Subirats          dimarts de 09:00 a 10:00

 

Altres professors/es Educació Secundària Obligatòria

Pere Compte Jové                                  dimarts de 15:00 a 16:00

Dominica Mauri Brull                           dimarts de 15:00 a 16:00

Montserrat Plana Batlle                       dijous de 09:00 a 10:00

David Segarra Gormaz                         divendres de 15:00 a 16:00

Xavier Adserias Sagarra                       divendres d’11:30 a 12:30

 

NOTA: Cal concertar la visita prèviament.

Ús de cookies

Aquest web utilitza "cookies" per millorar l'experiència de navegació. Si segueixes navegant entendrem que ho acceptes. Més informació. ACEPTAR

Aviso de cookies